Дизельні генератори

Як вибрати дизельні генератори?

Дизельні джерела електроенергії – найнадійніші та найефективніші агрегати, що використовуються як резервне та постійне електроживлення. На сучасному ринку представлена велика різноманітність дизельних генераторів, що відрізняються між собою потужністю, розмірами, мобільністю, типом запуску, комплектацією. Інтернет-магазин АГРОМОТО пропонує вашій увазі широкий вибір моделей для дому, промислових підприємств, майстерень, будівельних майданчиків.

Види генераторів у сфері експлуатації

Дизельний генератор найчастіше використовують як постійне джерело електропостачання. Залежно від сфери використання та потужності класифікують такі види обладнання на дизель-паливі:

  1. Мобільні генератори. Дизельний генератор даного типу обладнаний колісною базою для транспортування територією. Деякі пересувні моделі можуть бути з автомобільним шасі. Потужність таких пристроїв має середнє значення. Також варто відзначити наявність шумоізоляційного кожуха.
  2. Стаціонарні генератори енергії. Використовують для промислових цілей. Є можливість встановлення як аварійне або основне джерело електрики. Стаціонарні моделі призначені для більших обсягів навантаження на підприємствах різного призначення. Обладнано потужними чотиритактними двигунами, рідинним охолодженням, автоматикою.
  3. Портативні генератори на дизель-паливі. Ручний дизельний генератор працює за допомогою двотактного двигуна, має охолодження рідини, компактні габарити. Застосовується для енергопостачання приватних будинків, дач, торгових точок, магазинів, офісів.

За сферою застосування варто відзначити обладнання з додатковими компонентами. Можна купити освітлювальний генератор зі спеціалізованою щоглою, що використовується для освітлення на великій площі, силовий з випрямлячем, який коригуватиме напругу в мережі, спеціальний агрегат з ємним паливним баком та асинхронним альтернатором.

Інші особливості дизельного генератора

За потужністю обладнання на дизель-паливі класифікують на малопотужне до 20 кВт, середньопотужне до 200 кВт, максимально потужне більше 200 кВт. У першу категорію входять побутовий дизельний генератор з повітряним охолодженням та невеликими розмірами. Середньопотужна дизельна електростанція представлена пересувною конструкцією із спеціальним захисним кожухом. Найпотужніші моделі призначені для роботи стаціонарно.

Також варто приділити увагу тому, який тип охолодження у обладнання. Малопотужний генератор, як правило, охолоджується за допомогою повітряного типу. Запуск може бути ручним, електричним чи автоматичним (дистанційним).

Переваги дизельного генератора

Електростанція відрізняється такими перевагами:

  1. Підвищений двигун двигуна. Дизельний генератор розрахований на велике навантаження та призначений для безперебійної роботи. Але і як резерв він стане чудовим вибором. Надійний двигун має моторесурс понад 40 тисяч годин. Ефективне охолодження вчасно справляється з перегрівами, що дозволяє використовувати агрегат у будь-яких умовах експлуатації.
  2. Універсальність. Застосування техніки можливе у будь-якій сфері, де немає або є збої в електричній мережі. Генератори працюють у заміських котеджах, на будівельних майданчиках, фінансових організаціях, промислових цехах.
  3. Практичність. Захисні кожухи та широкий температурний діапазон дозволяє використовувати дизельний генератор у найскладніших умовах.
  4. Економічність палива. Споживання дизеля суттєво знижує експлуатаційні витрати.
  5. Широкий функціонал. Сучасні агрегати мають оптимальне виконання для використання у різних галузях. Вони оснащені ручним, електричним або автоматичним запуском, захисними ґратами. Також є аварійне вимкнення.

Недоліки дизельних моделей

Дизельний генератор має й низку своїх умовних недоліків. Найбільш явно виражені їх: великі габарити, масивність, складнощі з транспортуванням потужних агрегатів, вищу ціну. Але всі вони окупаються багаторічним та якісним використанням обладнання.

Купити дизельний генератор в Україні

Інтернет-магазин пропонує великий вибір дизельних та бензинових генераторних установок від провідних виробників з усього світу. У нашому каталозі є моделі від 5 кВт та вище. Всі станції високої якості працюють безперебійно багато років. Ціна актуальна на сторінці конкретної моделі. Доставимо генератор у будь-яку точку країни протягом 1-2 днів. Надаємо офіційну гарантію від виробника. У нас найвигідніші ціни та оригінальна електротехніка.